Contact

Adres

De repetities van alle orkesten van de KHD vinden plaats in de “Hub van Doorne zaal”, waarbij de ingang zich aan de zijkant van het Cultuurcentrum Martien van Doorne bevindt.

Harmoniestraat 1
5751KW
Deurne 


Bestuur

Voorzitter
Piet Aarts
voorzitter@khdeurne.nl

Secretariaat
Annemarije van Hoek-Verspuy
info@khdeurne.nl

Penningmeester
Han Verberne
penningmeester@khdeurne.nl

Algemeen bestuurslid
Caroline Winkelmolen
caroline@khdeurne.nl

Algemeen bestuurslid
Johan Verbakel
johan@khdeurne.nl


Tamboer-maîtres

(Muzikale) activiteiten
Jerom Coppus                 
activiteiten@khdeurne.nl

Facilitair  
Wouter Sengers
facilitair@khdeurne.nl

Continuïteit
René van der Putten
continuiteit@khdeurne.nl

Sponsoring
René Strik
sponsoring@khdeurne.nl


Orkesten

Jeugdorkest/Jeugdensemble
jeugd@khdeurne.nl

Slagwerkgroep/
Jeugdslagwerkgroep
slagwerkgroep@khdeurne.nl

Leerlingenopleiding
continuiteit@khdeurne.nl


Lidmaatschap opzeggen of wijzigen

Het is mogelijk om via onze website je lidmaatschap op te zeggen of te wijzigen naar “rustend lid”.