Contact

Adres en secretariaat

De repetities van alle orkesten van de KHD vinden plaats in de “Hub van Doorne zaal”, waarbij de ingang zich aan de zijkant van het Cultuurcentrum Martien van Doorne bevindt (Harmoniestraat 1, Deurne).   


Bestuur

Voorzitter:                         Piet Aarts – voorzitter@khdeurne.nl
Secretaris:                         Annemarije van Hoek-Verspuy – info@khdeurne.nl
Penningmeester:              Han Verberne – penningmeester@khdeurne.nl
Algemeen bestuurslid:    Johan Verbakel – johan@khdeurne.nl
Algemeen bestuurslid: Caroline Winkelmolen – caroline@khdeurne.nl


Tamboer-maîtres

(Muzikale) activiteiten
Jerom Coppus                 
activiteiten@khdeurne.nl

Facilitair  
Wouter Sengers
facilitair@khdeurne.nl

Sponsoring
René Strik
sponsoring@khdeurne.nl

Continuïteit
René van der Putten
continuiteit@khdeurne.nl


Orkesten

Groot Orkest
grootorkest@khdeurne.nl

Jeugdorkest/Jeugdensemble
jeugd@khdeurne.nl

Slagwerkgroep/Jeugdslagwerkgroep
slagwerkgroep@khdeurne.nl

Leerlingenopleiding
René van der Putten
continuiteit@khdeurne.nl